Intencje Mszalne od 17. 12. do . 23. 2018r.
Poniedziałek 17.12 /Rekolekcje Adwentowe/
6.00 – + Józef i Tadeusz
6.00 – Dziękczynno- bł. z prośbą o Boże bł. opiekę MB i rozwiązanie trudnej
sytuacji życiowej
8.00 – + Aniela Duda (od najbliższej rodziny)
8.00 – Dziękczynna z prośba o zdrowie potrzebne łaski dla
Mila, Beniamina, Oliwi
10.00 – + Aniela Duda (30 dzień po śm.)
10.00 – + Maria, Mateusz, Stanisław, Paraskiewia
17.00 – + Józef Żyła (Greg.)
17.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
Wtorek 18.12 /Rekolekcje Adwentowe/
6.00 – + Wanda Tryniecka
6.00 – + Józef Kornaga (9r.) Lidia zm. z rodziny
8.00 – + Jan, Karolina Gryniewicz oraz za zm. rodziców
8.00 – + Maria Bielecka (od koleżanek córki z pracy)
10.00 – + Aniela Duda (od rodz. Kolbuszewskich)
10.00 – + Maria Bielecka (od rodziny Gujdów)
17.00 – + Józef Żyła (Greg.)
17.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
Środa 19.12
6.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
6.00 – + Maria Bielecka (od Heleny z rodziną)
6.00 – + Maria Bielecka
17.00 – + Józef Żyła (Greg.)
17.00 – Nowenna do Matki Boże Nieustającej Pomocy:
1) Dziękczynn0- bł. z prośbą o łaskę zdrowia dla siostry Janiny
2) Dziękczynno-bł. o łaskę zdrowia dla męża
3)+Aniela Duda (od sąsiadów)
4)+Aniela Kopciuch (3r.)
5)+Józefa (k) (12r.) Karol za ich rodziców i zm. z rodz.
6)+Julian Szpyt
Czwartek 20.12
6.00 – + Alina Ciemięga (3r.)
6.00 – + Aniela Duda (od Bernadety i Mieczysława Krawiec)
6.00 – + Jan Cisek (1r.)
6.00 – + Józef Żyła (Greg.)
17.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
Piątek 21.12
6.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
6.00 – + Aniela Duda (od pracowników firmy Anpol)
6.00 – + Wanda Rebuś (30 dzień po śm.)
6.00 – + Józef Żyła (Greg.)
17.00– Dziękczynno- bł. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. i opiekę MB
dla Małgorzaty
17.00– + Stefania Antonik (od męża i córki Bogusi i wnuka Tomasza)
Sobota 22.12
6.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
6.00 – + Stefania Antonik (od wnuka Maćka z narzeczoną)
6.00 – + Waldemar Dubielak (19r.)
6.00 – + Wiktor, Weronika, Adam, Anna
17.00 – + Józef Żyła (Greg.)
Niedziela 23.12
7.00 – + Maria Bielecka (30 dzień po śm.)
7.00 – + Bolesław (11r.)
9.00 – + Wiktoria Juszyńska, Władysław, Michał, Anna
9.00 – + Stanisława (k) Puka (Greg.)
10.30 – + Bronisław (8r.)
10.30 – + Józef Żyła (Greg.)
12.00 – Za Parafian
12.00 – + Lesław, Maria, Tomasz Ważny, Maria i Adam Babik
12.00 – + Eugeniusz Jabłoński
17.00 – + Stefania Antonik (od rodziny Antoników)
17.00 – + Edmund