Intencje Mszalne od 28.09. do 04.10. 2020r.

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 28.09. do 04.10. 2020r.

Poniedziałek 28.09
7.00 – + Helena Zięba (Greg.)
7.00 – + Bogusława (k) Kornaga (od zakładu aktywności zawodowej w St.Olesz)
17.00 – + Wanda Mazur (Greg.)
17.00 – + Eugeniusz Załoga (10r.)

Wtorek 29.09
7.00 – + Helena Zięba (Greg.)
7.00 – + Bogusława (k) Kornaga (od kolegów i koleżanek z WTZ)
7.00 – Dziękczynno- bł. o uzdrowienie dla s. Filomeny za przyczyną MB,
św. Józefa i Zygmunta Gorazdowskiego)
17.00 – + Wanda Mazur (Greg.)
17.00 – + Jerzy, Maria, Jan Zagrodzccy i za zm. z rodz.

Środa 30.09
7.00 – + Wanda Mazur (Greg.) – zakończenie
7.00 – O potrzebne dary Ducha Św. dla Karoliny w 1r. ur. opiekę MB
7.00 – + Helena Zięba (Greg.) – zakończenie
17.00 – + Bronisław Sopel (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1)O potrzebne łaski i dary Ducha św. dla Krzysztofa, opiekę MB
2)O zdrowie i Boże bł. dla Ewy i Macieja w 10r. ślubu oraz dla ich dzieci
3)O dar macierzyństwa dla Bogusławy
4)+ Izabela Jaremkiewicz (w dniu urodzin.)
5)+ Zbigniew Materniak
6)+ Maria i Paulina ( w dniu urodzin)
7)+ Izabela Jaremkiewicz (od rodziny)

Czwartek 01. 10
7.00 – + Andrzej Nieckarz (Greg.) – rozpoczęcie
7.00 – O potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Mikołaja w 15r. ur. opiekę MB
17.00 – + Tadeusz Faszczowy (od siostry Władysławy)
17.00 – + Katarzyna i Józef Załoga (Greg.) – rozpoczęcie

Piątek 02. 10 I Piątek miesiąca
7.00 – + Andrzej Nieckarz (Greg.)
7.00 – + Katarzyna i Józef Załoga (Greg.)
14.00 – Msz św. ślubna
17.00 – Dziękczynno- bł. w intencji Kół Koronkowych o Boże bł. i opiekę MB
17.00 – Dziękczynno- bł. w intencji Mikołaja w 18r. ur. opiekę MB

Sobota 03.10
7.00 – + Andrzej Nieckarz (Greg.)
7.00 – + Józef Mełech (od wnuczki Ewy z mężem)
14.00 – Msza św. ślubna
17.00 – + Katarzyna i Józef Załoga (Greg.)
17.00 – Dziękczynno- bł. w 18 r. ur. Dominiki
17.00 – + Tadeusz Faszczowy (od brata Stanisława)

Niedziela 04.10
7.00 – + Andrzej Nieckarz (Greg.)
7.00 – Dziękczynno- bł. w 1r. ur. Maćka o Boże bł. opiekę MB dla niego i rodziców
9.00 – + Katarzyna i Józef Załoga (Greg.)
9.00 – + Michał, Anna, Franciszka (k) Józef, Teresa Pukas
10.30 – + Andrzej Żuk
10.30 – + Bolesław i Rozalia zm. z rodz. Karasiów i Ordonów
12.00 – + Izabela Jaremkiewicz (od rodz. i przyjaciół z Padwii Narodowej)
12.00 – Za Parafian / w intencji Kół Różańcowych/
17.00 – + Tadeusz Faszczowy (od siostry Małgorzaty z rodziną)
17.00 – + Marcin (29r.) Genowefa, zm. z rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *