OGŁOSZENIA: 07-17.05.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

07 – 14 maja 2017 r.

 

  1. Dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocy zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Przeżywamy również I-ą Niedzielę Miesiąca. Po Sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Różańca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii.

 

  1. W dalszym ciągu zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych połączonych z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz śpiewem Litanii Loretańskiej. W dni powszednie (odprawiane są) przed Mszą św. wieczorną o godz. 1740, natomiast w niedziele i uroczystości o godz. 1640.

 

  1. W sobotę (13.05) o godz. 1200 Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium w Krasnobrodzie.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za wszelką wyrozumiałość oraz pomoc wyrażaną w ofiarach, które otrzymujemy z życzliwości Parafian. Jak wielokrotnie informowaliśmy, zbierane środki przeznaczone są na ocieplenie i elewację budynku parafialnego. Wszystkim ofiarodawcom nich Dobry Bóg sowicie wynagrodzi.

 

  1. Za tydzień:
  • z racji uroczystości I-ej Komunii św., Msza św. o godz. 1030 zostanie odprawiona o pół godziny wcześniej, czyli o godz. 1000.
  • po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z osobami wyjeżdżającymi na Pielgrzymkę po Sanktuariach Podlasia w dniach 20-21.05.
  • ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby WSD naszej Diecezji.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *