Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „C”

 

  1. Dziś IV – ostatnia  Niedziela Adwentu o godz. 18.00 zapraszamy na koncert Organowy na zakończenie 100 –lecia Odzyskania Niepodległości. Koncert wykona Pan Prof. Jan Bokszczanin. Zachęcamy do zapisywania się na koncert 6 stycznia. Cena biletu 50 zł.
  2. Jutro ostatnie w tym roku Roraty o godz.6.00. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, o  odczytaniu fragmentu  Ewangelii Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa, śpiewie kolęd. Zachowajmy trzeźwość podczas wieczerzy.    
  3.  We wtorek 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka tradycyjnie o północy . W Antonikach i szpitalu o 22.00. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia. W ciągu dnia Msze św. jak w każdą Niedzielę : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
  4. Po Pasterce zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólny śpiew kolęd przy szopce. Na akordeonie wystąpi nasz organista Pan Marek Majcher razem z nim specjalny gość- to niespodzianka 🙂  również na akordeonie, serdecznie zapraszamy.
  5. W środę 26 grudnia , drugi dzień Świąt św. Szczepana pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. Niedzielny. Taca będzie przeznaczona na Kapłański Fundusz Zdrowotny.
  6. We czwartek 27 grudnia, świętego Jana Msze św. o godz.7.00 i 17.00. Podczas Mszy poświęcenie i rozdanie wina.
  7. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  8. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze parafialne na 2019r. kubki i świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” zapraszamy po Mszy do bocznej zakrystii.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie za wystrój kościoła i za przygotowanie szopki przed kościołem. Szczególnie dziękujemy: Panu Adamowi Grzebykowi za drewno, Janowi Szyk za transport. Wykonanie szopki Panom: Tadeuszowi Załuskiemu, Markowi Flis, Zbigniewowi Cisek, Markowi Antonik, Zdzisławowi Misztal, Stanisławowi Zagrodzkiemu, Stanisławowi Gelmuda, Marianowi Szczygieł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *