Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Wielkanocy „C”

ks. PawełOgłoszenia1 Komentarz

  1. W dzisiejszą Niedzielę Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 15.00, nie będzie Mszy o godz. 17.00.  Dziś   Dzień Matki pamiętajmy o Nich  w modlitwie. Z tej okazji zapraszamy na Majówkę dla Mamy, która odbędzie się przy naszym kościele. Program: godz. 15.00 Msza św., o godz. 16.00 Koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej, 17.00 Nabożeństwo Majowe na zewnątrz, 18.00 występ zespołów: Kresy i Kapeli Seniorów, 19.00 wystąpi: Jan Bokszczanin, Tomasz Majewski, Marek Majcher, 20.30 wystąpi zespół Nocna Zmiana Blusa. Jak zawsze będą przygotowane dania na gorąco oraz słodycze i herbata. Gorąca prośba, byśmy dzięki temu wydarzeniu wspomogli naszą parafię przez godną ofiarę którą będzie można złożyć przy odbieraniu posiłków. Czeka nas wiele prac. Otwórzmy nasze serca nasz kościół i jego potrzeby są naszymi wspólnymi, wszystko robimy dla siebie żebyśmy  się dobrze tu czuli i byli dumni z naszej świątyni i otoczenia.  Dziękujemy za hojność. Dziękujemy Paniom z Apostolatu Maryi z Rady Parafialnej oraz  Kół  Gospodyń z Antoników, Mokrzycy i Bałaji za upieczenia ciasta. Panu Markowi Flisowi z chleb.

Dziś gościmy  w naszej parafii  KRZ. Msza o godz. 12.00 będzie transmitowana przez radio. Będzie możliwość wsparcie  radia przez ofiary na tacę oraz do  puszek oraz przez zakup różnych gadżetów związanych z funkcjonowaniem Radia.

 

 

  1.  W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje, będziemy modlić się o dobre urodzaje a szczególnie o dobra pogodę.

 

  1.  We wtorek próba młodzieży przed bierzmowaniem w kościele o godz.18.00.

 

  1. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będziemy ona odprawiana codziennie przed Mszą wieczorną.

 

  1. W najbliższą sobotę 1 czerwca, w Katedrze w Zamościu o godz. 10.00

bp Marian Rojek udzieli Święceń Kapłańskich 5 diakonom pośród nich będzie

dn Paweł Krzaczek. Otoczmy nowych kapłanów naszą modlitwą.

 

  1. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po Mszy o godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych, taca w tym dniu będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

 

  1. Również w przyszłą Niedzielę 2 czerwca, odbędzie się Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich do Krasnobrodu.

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Jeden komentarz do ““Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Wielkanocy „C””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *