Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Zwykłą „A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia Parafialne na VII Niedzielę Zwykłą „A”

1. Dzisiejszy ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby WSD naszej Diecezji. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy dziś do MDK o godz. 16.00 i 18.00 na spektakl pt. „Sybir- nie wiadomo co będzie?” w wykonaniu teatru Warto.

2. W najbliższą środę rozpoczniemy 40 dniowy czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. W Antonikach o godz.15.30. Podczas Mszy posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy.

3. Nabożeństwa w Wielkim Poście: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 6.30 dla dorosłych o 16.30 dla dzieci, o 18.00 dla młodzieży. Gorzkie żale w Niedziele o godz. 16.30. Za uczestnictwo w tych nabożeństwach każdego dnia możemy uzyskać odpust zupełny.

4. W najbliższy piątek kolejny wieczór Uwielbienia rozważamy kolejne z Ośmiu Błogosławieństw. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.17.00 następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i na zakończenie indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

6. Jest do nabycia Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *