OGŁOSZENIA – I N. Adwentu 2015 r.

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 listopada – 06 grudnia 2015 r.

 1. Dziś rozpoczynamy nowy okres liturgicznyAdwent, który jest dobrym czasem na refleksję osobistą oraz poprawę swojego postępowania, aby jak najlepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Hasło nowego roku liturgicznego brzmi: „Nowe życie w Chrystusie”.
 • Na Mszy św. porannej zostały poświęcone opłatki, które w najbliższym czasie zostaną rozniesione w Parafii. Po Sumie zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie z ks. Proboszczem na Plebanii.

 

 1. Msze św. Roratnie o Matce Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 700

 

 1. W tym tygodniu przypadają I-y Czwartek, I-y Piątek i I-a Sobota Mies. W I-y Piątek Nabożeństwa o godz.: 700 i 1700, spowiedź o 1630. Odwiedziny chorych od godz. 900.

 

 1. Za tydzień I-a Niedziela Mies.
 • Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańca św.
 • Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

 

 1. W sobotę – 05.12.2015 r. – bezpośrednio po Mszy wieczornej naszą Parafię odwiedzi św. Mikołaj. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Maciejem.

 

 1. Klub Wolontariusza działający w naszej Parafii przy Szkole Podstawowej nr 1 zaprasza nas do włączenia się w pomoc ubogim naszej Parafii. Do III Niedzieli Adwentu będzie wystawiona pod chórem „Skarbona”, do której można składać produkty spożywcze o długim terminie ważności. Z zebranych artykułów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla ubogich dzieci. Za okazaną życzliwość serdecznie dziękujemy.

 

 1. Została uruchomiona nowa strona internetowa naszej Parafii. Zachęcamy do osobistego zapoznania się.

 

 1. Do nabycia są Kalendarze ścienne KRZ na rok 2016 oraz prasa katolicka, w której warto przeczytać: O świętości ludzkiego życia; Franciszek w kinie; Głowa Kościoła w sercu Afryki; Uwiedziona Europa; Globalna wojna z chrześcijaństwem; Gdy niebo wstrzymało oddech; Święto Niepodległości w Lubaczowie; Polski węgiel – błogosławieństwo czy przekleństwo; Odpust w Parafii Św. Karola Boromeusza.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *