Informacje duszpasterskie 28.05.2023 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

HubertOgłoszeniaDodaj komentarz

Informacje duszpasterskie 28.05.2023 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiaj taca na budownictwo sakralne. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Dzisiaj przeżywamy również Uroczystość Zesłania Ducha Św. Za pobożne, publiczne odmówienie hymnu do Ducha Świętego możemy dzisiaj uzyskać odpust zupełny.
  2. Nabożeństwa Majowe do środy o godz. 16.40, a od czwartku rozpocznie się miesiąc czerwiec, każdego dnia również o godz. 16.40 Nabożeństwo Czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Jezusowego.
  3. Jutro 29 maja przypada święto NMP Matki Kościoła, w środę święto Nawiedzenia NMP, a w czwartek 1 czerwca Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w tym dniu otoczmy naszą modlitwą wszystkich kapłanów i przygotowujących się do kapłaństwa.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca czerwca. W piątek do chorych udamy się od godziny 9.00.
  5. Za tydzień w niedzielę 4 czerwca Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Będzie to również pierwsza niedziela miesiąca, zatem taca na cele inwestycyjne naszej parafii, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  6. Za tydzień w naszej parafii przeżywamy wizytację kanoniczną. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie z ks. Biskupem na Mszy Św. o godz. 10.30 z kazaniem dla dzieci. Natomiast o godz. 12.00 ks. Biskup będzie przewodniczył Mszy Św. podczas której udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie z grupami modlitewnymi naszej parafii, zmiana tajemnic różańcowych i błogosławieństwo małych dzieci oraz wspólna modlitwa za zmarłych na cmentarzu ok. godz. 14.00
  7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a w nich ciekawe artykuły. Zachęcamy do lektury.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *