Informacje Duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

HubertOgłoszeniaDodaj komentarz

Informacje Duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

26 maja 2024 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Dzisiaj obchodzimy również Dzień Matki, niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i zmarłych.
  2. W czwartek (30.05) – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii. Procesja Eucharystyczna, którą poprowadzi Ks. Biskup wyruszy z naszego Kościoła po Mszy o godz. 9.30. Prosimy o zwrócenie uwagi na układ Mszy św., w naszym Kościele – o godz.: 7.00, 9.30, 12.00 i 17.00. W oktawie Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej, odbywać się będą procesje Eucharystyczne wokół naszego Kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  3. W sobotę (01.06.) rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe, codziennie przez cały miesiąc o godzinie 16.40. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Jezusowego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, a za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, jak zawsze po Sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego i taca na cele inwestycyjne naszej parafii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *