Intencje Mszalne od 03.01. do 09.01. 2021r.

ks. PawełAktualnościDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 03.01. do 09.01. 2021r.

Poniedziałek 03.01
7.00 – O wypełnienie woli Bożej w życiu Ani i Boże bł. dla niej
7.00 – Dziękczynno- bł. w 21r. ur. Aleksandry dla rodziców i brata Krzysia
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Barbara Urban (od Pani dr Anny)
18.00 – Msza św. w intencji mieszkańców Mokrzycy

Wtorek 04.01
7.00 – + Zbigniew Materniak 18 miesiąc (od syna Lesława z rodziną)
7.00 – + Jan Karaś i za zm. z rodz. Karaś
7.00 – Dziękczynno- bł. o zdrowie dla Elżbiety
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Andrzej Litwin (od Bernadety Grzyś z rodziną)
18.00 – Msza św. w intencji mieszkańców ul: Mickiewicza, Kolejowa,
Dębickiego, Sikorskiego, Westerplatte

Środa 05.01
7.00 – + Eugenia Czaban (30 dzień po śm.od uczestników pogrzebu)
7.00 – + Andrzej Jędruch (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)
7.00 – + Eugeniusz Czucha (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Mateusz Mizyn (5r.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
18.00 – W intencji mieszkańców z Ul.: Piaski, Rolna, Wodna, Piaskowa, Zielona,
Baziaka, Unii Lub. Konopnickiej, Nowa, Witosa

Czwartek 06. 01 Uroczystość Objawienia Pańskiego
7.00 – + Zbigniew Czucha (od rodziny Strut i Borysowicz)
7.00 – + Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 – + Zbigniew Gmiterek (od rodz. Wolańczyków z Narola)
9.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
10.30 – + Czesław, Wiesław, Andrzej Gacek
10.30 – + Matylda i Konrad Meder
10.30 – Dziękczynno- bł. w 15r. ślubu Justyny i Grzegorza
12.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
12.00 – + Andrzej Litwin (od sióstr Albertynek z bizun)
17.00 – W 18r. urodzin Amelii Pałczyńskiej
17.00 – + Leona Janczura (3r.) za zm. rodziców i siostrę

Piątek 07. 01
7.00 – + Stanisław (r. śm.) i za zm. rodziców
7.00 – + Franciszka (k) Prokop- Martynowicz
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Andrzej Litwin (od koleżanek z pracy)
17.00 – W intencji Kół Koronkowych
18.00 – W intencji mieszkańców z Ul.: Bałaje, Przemysłowa, Obrońców Lwowa,
Pod Borem, Leszczyńskiego, Zacisze, Kruczka, Szymańskiego,

Sobota 08.01
7.00 – + Witold Dziadosz (od żony z rodziną)
7.00 – + Jan Bednarczyk i za zm. z rodziny Bednarczyków
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Janina, Tomasz Gemzik i za zm. z rodziny
18.00 – W intencji mieszkańców z ul. : Szopena, Szpitalna, Leśna, Kasztanowa,
Budowlanych, Wojska Polskiego, Kombatantów, Batalionów
Chłopskich, Grota Roweckiego, Armii Krajowej

Niedziela 09.01
7.00 – Dziękczynno- bł. w intencji Jadwigi Zdań (od Dr Elżbiety Ożędała z Lublina)
7.00 – + Mikołaj, Rozalia, Józef Babik i za zm. z rodziny
9.00 – + Ludmiła Skrzypek (od siostry z mężem.)
9.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
10.30 – + Stanisław Bujara (1r.)
10.30 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
12.00 – + Zbigniew Czucha (od syna Wojciecha z rodziną)
12.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od Chorajskiej i Noga z rodzinami)
17.00 – + Witold Dziadosz (od koleżanek i kolegów z Nadleśnictwa)
17.00 – + Izabela Jaremkiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.