Intencje Mszalne od 07.03. do 06.03. 2022r.

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 07.03. do 06.03. 2022r.

Poniedziałek 07.03
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
7.00 – + Eugeniusz Czucha (od rodz. Birnbach)
7.00 – + Stefan i Katarzyna Chaba
17.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)
17.00 – + Ludwika Majdan (Greg.)
17.00 – + Barbara Urban (od swatów Grażyny i Mariana ) – (Greg)
17.00 – + Zbigniew Wojciechowski (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)

Wtorek 08.03
7.00 – + Barbara Urban (od swatowej Marii Sitarz) – (Greg.)
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
7.00 – + Maria, Alojzy, Teresa, Irena, Adam
17.00 – + Witold Dziadosz (od żony z rodziną)
17.00 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
17.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)
17.00 – + Szczepan Buczek (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)

Środa 09.03
7.00 – O Boże bł. opiekę MB i światło Ducha Św. dla Michalinki
z okazji 11r. ur. i jej rodziców i siostry Gabrysi
7.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
17.00 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
17.00 – + Barbara Urban (od Jolanty Szczybyło z rodziną) (Greg.)
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1)O zdrowie i opiekę MBNP dla Mariana
2)O zdrowie bł. Boże opiekę MB i Św. Jana Pawła II dla syna
3)Dziękczynno- bł. w 14r.ur. Aleksandra
4)+ Stanisław Kornaga (17r.) Rozalia i za zm. z rodziny
5)+ Stefania Bilik, Józef, Edward, Władysław Joniec, Ludwik Majcher
6)+ Emilia i Bronisław Kurdybacha i za zm. z rodziny

 

 

Czwartek 10. 03
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
7.00 – + Mikołaj Żurawel (5r.) i jego rodziców Katarzynę i Jana Żurawel
7.00 – Dziękcz- bł. w 15r. ur. Szymona, Boże bł. i dary Ducha Św. opiekę MB
17.00 – + Barbara Urban (od chrześnicy Martyny i bratowej Barbary Szczybyło)
17.00 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
17.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)

Piątek 11. 03
7.00 – Dzięk- bł. w 22r. ur. Patryka o Boże bł. dary Ducha Św. na dalsze życie
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
7.00 – + Józef Kuras (1r.)
17.00 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
17.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)
17.00 – + Barbara Urban (od Angeliki z rodziną) (Greg.)

Sobota 12.03
7.00 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
7.00 – + Waldemar Puławski (od Apostolatu Maryi)
7.00 – + Marcin Sokołowski (5r.)
17.00 – + Barbara Urban (od Magdaleny i Michała Szczybyło) (Greg)
17.00 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
17.00 – + Jadwiga Kropiowska (Greg.)

Niedziela 13.03
7.00 – + Waldemar Puławski (od sąsiadów z klatki)
7.00 – + Eugeniusz Czucha (od sąsiadów)
9.00 – + Andrzej Litwin (od s. Albertynek z Prądnika)
9.00 – + Jadwiga Kropiowska ( Greg.)
10.30 – + Ludwika (k) Majdan (Greg.)
10.30 – + Tadeusz Szewczuk (Greg.)
12.00 – + Izabela Jaremkiewicz
12.00 – + Barbara Urban (od Elżbiety Szczybyło) (Greg.)
17.00 – + Edward Rogowski (5r.)
17.00 – + Czesława (k) Antonik (od wnuka Kamila)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.