Intencje Mszalne od 10.01. do 16.01. 2021r.

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 10.01. do 16.01. 2021r.

Poniedziałek 10.01
7.00 – O Boże bł. i opiekę MB dla Stasia w 13r. urodzin
7.00 – + Czesława (k) Antonik (od syna Waldemara)
7.00 – + Anastazja Kicak (8r.) Józef, Waleria
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Witold Dziadosz (od koleżanek i kolegów Związku Leśników Polskich)
18.00 – Msza św. w intencji mieszkańców z Ul.: Nowickiego, Pszennego, Korzeniowskiego, Bohaterów Września, Chrobrego, Krzywoustego, Łokietka,

Wtorek 11.01
7.00 – + Kazimierz Antonik (od syna Witolda)
7.00 – + Stanisława (1r.) Anna, Andrzej Adamowicz,
Katarzyna, Rudolf, Zofia, Bronisław Wagner
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Janina i Tadeusz Gałas
17.00 – + Witold Dziadosz (od Rady Zakładowej Leśników Polskich)
18.00 – Msza św. w intencji mieszkańców ul: Okrężna, Misztala, Witwickiego,
Obrońców Lubaczowa,

Środa 12.01
7.00 – + Czesława (k) Antonik (od córki Marty z mężem i dziećmi)
7.00 – + Kazimierz Antonik (od wnuka Kamila)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1)+ Witold Dziadosz (od Pracowników Nadleśnictwa Mielec)
2)+ Za zm. z rodz. Klimkiewiczów i Mamczurów
3)+ Jan Rogowski, Andrzej, Helena, Agnieszka
4)+ Władysława (k) Agnieszka, Edward Mazurkiewicz
5)+ Teresa Świrydowicz
6)+ Beata
7)+ Feliksa (k) Męka (1r.) i za zm. z rodz. (od dzieci)
18.00 – W intencji mieszkańców z Osiedla Mickiewicza bloki nr: 1,2,3,4,5,6,7,8,9 oraz z Ul. Pluchy

 

Czwartek 13. 01
7.00 – + Kazimierz Antonik (od pracowników Samopoc Chłopska w Horyńcu)
7.00 – + Jan Mołoko (5r.)
7.00 – O Boże bł. i opiekę MB na drodze kapłaństwa dla ks. Pawła
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Witold Dziadosz (od Elżbiety i Ireneusza Żelazny)
18.00 – Msza św. w intencji mieszkańców z Osiedla Unii Lubelskiej
bloki nr: 1,2,3 a,b,c, 4, 5

Piątek 14. 01
7.00 – + Kazimierz i Czesława (k) Antonik (od rodziny Mach)
7.00 – + Joanna i Ryszard (14r.)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Witold Dziadosz (od szwagierki Jadwigi z rodziną)
17.00 – Dziękczynno- bł. w 60r. urodzin Teresy o Boże bł. i opiekę MB
18.00 – W intencji mieszkańców z Osiedla Unii Lubelskiej
bloki nr: 6,7, 8,9,10,11,12

Sobota 15.01
7.00 – + Czesława (k) Antonik (od rodziny Hipika z Oleszyc)
7.00 – O zdrowie dla córki Ireny oraz dla Pawła,
Aleksandry i Konrada (od rodziców)
7.00 – W intencji rodzin, które zawierzą się Maryi
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Witold Dziadosz (od Roberta z rodziną)
18.00 – W intencji mieszkańców z Osiedla Jagiellonów
bloki nr: 1,2,3,4,6,7,7a,8,10

Niedziela 16.01
7.00 – + Wiesław Kasprowicz
7.00 – + Daniel Jędruch (od rodziny Nowickich z Oleszyc)
9.00 – + Aniela Konopka, Mikołaj i za zm. z rodziny
9.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
10.30 – + Maria i Wojciech Łazar i za zm. z rodz. Łazarów
10.30 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
12.00 – + Zbigniew Czucha (od rodz. Cyburtów)
12.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od Kuterbach i Zawitkowskich)
17.00 – + Jan (28r.) (od żony i dzieci)
17.00 – + Andrzej Litwin (od wspólnoty sióstr z Kielc)
17.00 – Dziękczynno- bł. w 18r. ur. córki Darii o zdrowie i Boże bł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.