Intencje Mszalne od 17.01. do 23.01. 2021r.

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 17.01. do 23.01. 2021r.

Poniedziałek 17.01
7.00 – + Genowefa i Stanisław, Tadeusz i Bernadeta
7.00 – + Czesława (k) i Kazimierz Antonik (od rodziny Wałczyk)
7.00 – + Stefania i Antoni Marcińczyk
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Zbigniew Czucha (od kolegów i koleżanek ze szkoły)

Wtorek 18.01
7.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od siostry Krystyny)
7.00 – Dziękczynno- bł. z okazji urodzin Stanisława o Boże bł. opiekę MB
7.00 – Dziękczynno- bł. z okazji urodzin dla Stanisława o zdrowie opiekę MB
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Barbara Urban (od Zofii Sierkowskiej z rodziną)

Środa 19.01
7.00 – + Czesława (k) Antonik(od Światowego Związku AK oddz. w Lubaczowie)
7.00 – + Kazimierz Antonik (od syna Waldemara )
7.00 – + Stefania, Michał Ważny, Ryszard Ważny
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1)+ Stanisława (k) Chawrat (od brata)
2)+ Maria Dyś (od rodziny Chmiel)
3)+ Władysława (k) Wojciech
4)+ Zofia Frant (24r.)
5)+ Aleksander Bednarczyk (od rodziny)
6)+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
7)+ Jan Broź (2r.)
8)+ W intencji Bogu wiadomej

 

 

 

Czwartek 20. 01
7.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od siostry Stefanii)
7.00 – + Stanisław Wojciechowski (11r.) Janina
7.00 – + Maria Szczurko (15r.) Michał
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – Dziękczynno- bł. w 5r. urodzin Mikołaja o potrzebne łaski opiekę MB

Piątek 21. 01
7.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od Teresy i Marii)
7.00 – + Roman Florek (od mamy)
7.00 – + Genowefa Knap (30 dzień po śm. od uczestników pogrzebu)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – Dziękczynno- bł. o zdrowie i Boże bł. dla Janusza Dubejko

Sobota 22.01
7.00 – + Stanisława (k) Chawrat (od rodziny Kuzyk)
7.00 – + Ryszard Ważny (2r.)
17.00 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
17.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
17.00 – + Agnieszka i Stanisław Tabor

Niedziela 23.01
7.00 – + Zbigniew Materniak
7.00 – + Janusz Dyrda (od kuzynów i kuzynek ze Słociny)
9.00 – + Tomasz (2r.) Eugeniusz, Władysława (k)
9.00 – + Bożena Wrona (Greg.)
10.30 – + Teresa i Tadeusz Ważny (Greg.) – rozpoczęcie
10.30 – + Danuta Mosiężna (Greg.)
12.00 – + Zbigniew Czucha (od córki Agaty z rodziną)
12.00 – + Janina Gałas (od pracowników sklepu Saga)
17.00 – + Andrzej Litwin (od s. Albertynek z Krakowa)
17.00 – + Jan i Maria Żelisko

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.