ogłoszenia: 03-13.03.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

06 – 13 marca 2016 r.

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu zwana „Laetare” czyli Niedzielą Radości. Po Sumie zmiana tajemnic Różańca św. z racji I-ej Niedzieli Mies. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na działania remontowo-innowacyjne w naszej Parafii.

 

 1. Przypominamy i zapraszamy wszystkich:
 • w piątek na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 630, 1630 oraz po Mszy św. wieczornej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu już od godz. 1600.
 • w niedzielę na Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1630.

 

 1. Od dnia dzisiejszego możemy nabywać świece „Caritas” oraz czekoladowe „Baranki” do koszyczka wielkanocnego w cenie 5 zł.

 

 1. Dziękujemy, a zarazem prosimy o dalsze ofiary składane do puszek z przeznaczeniem na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego.

 

 1. W najbliższy piątek (18 III):
 • Jak co roku, Ks. Dziekan zaprasza na Drogę Krzyżową ulicami miasta Lubaczowa, która rozpocznie się o godz. 1930 w Konkatedrze i przejdzie do naszej Parafii. Zachęcamy do licznego udziału.
 • Również w najbliższy piątek Ks. Proboszcz wraz z panem Kościelnym udadzą do Holandii się po zakup i przetransportowanie zabezpieczonych organów…

 

 1. Za tydzień V Niedziela Wielkiego Postu, zwana dawniej I Niedzielę Męki Pańskiej, bądź też Niedzielą Czarną. Zasłonięte zostają wszystkie krzyże i pasyjki znajdujące się w kościele. Tego dnia Mszą św. o godz. 1030 rozpoczyna się 2-ga część Rekolekcji Parafialnych przeznaczona dla Dzieci i Młodzieży, która potrwa do wtorku – 15 marca.

Msze św. w PONIEDZIAŁEK i WTOREK:

 • o godz. 1000 – dla Dzieci ze Sz. P. Nr 1,
 • o godz. 1130 – dla Młodzieży z Gim. Nr 1,
 • spowiedź św. we wtorek przed w/w Mszami św.

Na Msze św. zapraszamy nie tylko Dzieci i Młodzież, ale również osoby dorosłe.

 

 1. Pragniemy poinformować osoby zainteresowane, że kościół otwieramy każdego dnia godzinę przed poranną Mszą św.

 

 1. OFIARY, które w minionym tygodniu wpłynęły na pozyskanie nowych organów: (…).

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedziela”, w której warto przeczytać: Miłosierni jak Ojciec; Niebezpieczna misja w Syrii; Kiszczak o Popiełuszce do… Urbana; W Denver Papież (JP II) płakał, bo kochał; Studniówka z Polakami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *