OGŁOSZENIA: 05-12.03.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

05 – 12 marca 2017 r.

 

 1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu oraz I Niedziela Mies. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania podczas tegorocznej zimy.

 

 1. Przypominamy, że:
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 630 i 1630. Za udział w Nabożeństwie połączonym z przyjęciem Komunii św. można zyskać odpust zupełny, …natomiast…
 • Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1630, czyli pół godziny przed Mszą wieczorną – zachęcamy wszystkich, począwszy od dzieci, do licznego udziału.

 

 1. W tym tygodniu w dniach od 10-12 III, czyli od piątku do niedzieli, w naszej Parafii rozpoczną się zapowiadane Rekolekcje Ewangelizacyjne. Będzie w nich mowa o duchowym poznaniu Boga i drugiego człowieka w nawiązaniu do odkrywania piękna przeżywania wiary w małżeństwie, rodzinie a szczególnie w dzisiejszym świecie. Bliższe informacje dostępne są na plakatach w Gablocie Ogłoszeń.

 

 1. W tym roku Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP przeniesiona jest na 20 marca. Z tej racji w sobotę (11 III) rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością św. Józefa.

 

 1. Za tydzień (12 III) ofiary składane do puszek przeznaczone będą na „Krajowy Fundusz Misyjny”.

 

 1. OFIARY, które wpłynęły w minionym tygodniu: (…).

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej:
 • Niedzieli,
 • Gościa Niedzielnego,

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *