Ogłoszenia: 19-26.06.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 – 26 czerwca 2016 r.

 

 

 1. Dziś XII Niedziela Zwykła.

 

 1. Dobiega końca Jerycho Różańcowe. Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500 zakończymy święty czas adoracji w Parafii. Dziękujemy wszystkim grupom modlitewnym oraz osobom indywidualnym za świadectwo i modlitwę.

 

 1. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
 • Wtorek – św. Alojzego Gonzagi, z,
 • Piątek – Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800.

 

 1. W piątek (24.06) o godz. 1000 Msza św. na Zakończenie Roku Szkolnego. Opatrzności Bożej, na cały okres odpoczynku i przeżyć wakacyjnych, będziemy polecali młodzież klas Gimnazjum oraz dzieci Szkoły Podstawowej. Serdecznie zapraszamy.

 

 1. 19 i06 odbędą się spotkania z ciekawymi ludźmi połączone z koncertami upamiętniającymi „Dni Lubaczowa”. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

 1. Ofiary, które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: Bierzmowani 1700 zł na figurę św. JP II do głównego ołtarza,

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej…
 • W Niedzieli: Kościół u podnóża Araratu; Przeciw operacji kłamstwa; Nauczyciele dzieciom – o przedstawieniu skeczowo-kabaretowym w wykonaniu nauczycieli SP nr 1.
 • W Gościu Niedzielnym: Daj odpocząć kasjerce – lista poparcia ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę; Sami się nie obronimy – wywiad z ministrem Obrony Narodowej, Antonim Macierewiczem;
 • Miłujcie się: Eucharystyczny cud w Legnicy; Św. Charbel – przyjaciel Boga i ludzi; Kto zaprogramował nasz kod DNA?; Cała prawda o małżeńskim „TAK”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *