OGŁOSZENIA: 21-28.08.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 – 21 sierpnia 2016 r.

 

 

 1. Dziś XXI Niedziela Zwykła.

 

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • Poniedziałek – NMP Królowej;
 • Środa – Święto św. Bartłomieja Ap.;
 • Piątek – NMP Częstochowskiej – Msze św. o godz.: 700, 900 i 1800. W Antonikach o godz. 900. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszach św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu;
 • Sobota – św. Moniki.

 

 1. Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. W dalszym ciągu pamiętajmy o Bogu i życiu sakramentalnym, natomiast wypoczywających polecajmy Opiece Bożej.

 

 1. W dniu 27.08. Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza do Zespołu Zamkowo Parkowego w Lubaczowie wszystkich chętnych do obejrzenia spektaklu pt. „Orfeusz – o miłości, która zwycięża śmierć. Wstęp – wolny.

 

 1. Za tydzień po każdej Mszy św. ks. Jerzy Feresz, proboszcz parafii w Zamościu, będzie zbierał przy wyjściu z kościoła ofiary na dokończenie budowy świątyni pw. Świętej Opatrzności Bożej. Pomimo naszych inwestycji parafialnych pragniemy dopomóc ks. Jerzemu i jego Wspólnocie. Za wsparcie i wyrozumiałość: serdecznie dziękujemy.

 

 1. Ofiary, które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: (…)

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej…
 • W Niedzieli: Fenomenalna Matka Boża – o obrazie MB Częstochowskiej; Święta domowego ogniska – o bł. Annie Marii Taigi, która do osobistej świętości doszła przez codzienną pracę i ukochanie rodziny; oraz artykuł: Czasami modli się w hotelu, czasami na ringu – rozmowa z Krzysztofem Głowackim, mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej.
 • W Gościu Niedzielnym: Błogosławiona wina; Wojny medialne; Kalendarz ludobójcy – o osobistych zapiskach Himmlera; Planeta nieszczęśników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *