OGŁOSZENIA: 23-30.10.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

23– 30 października 2016 r.

 

 

 1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła oraz doroczny odpust w Antonikach. Mieszkańcy serdecznie wszystkich zapraszają na uroczystą Sumę o godz. 1200. Z inicjatywy Rycerzy Kolumba o godz. 1630 przybędzie do naszej Parafii obraz Św. Rodziny.

 

 1. Przed nami praktycznie ostatni tydzień Października. Polecamy modlitwie różańcowej nasze osobiste sprawy. W dalszym ciągu zachęcamy do odmawiania wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 1700.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę – Św. App. św. Szymona i Judy Tadeusza.

 

 1. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakr. bierzmowania we wtorek o godz. 1830 i w sobotę o godz. 1100.

 

 1. Ze względu na rozbudowany i uroczysty charakter Odpustu parafialnego 11. – Mszy św. (tego dnia) o godz. 1030 nie będzie. Osoby, które zamówiły intencje na w/w godzinę proszone są o skontaktowanie się z nami w zakrystii.

 

 1. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na stolikach pod chórem została wyłożona II cz. Kart Wypominkowych z datą od 15 – 26 listopada. Prosimy o zabranie do domu, czytelnie wypełnienie i odniesienie do Kościoła.

 

 1. Za tydzień Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na budownictwo sakralne w naszej Diecezji.

 

 1. Na nowej Plebanii został już uruchomiony piec gazowy. Po dokładnym sprawdzeniu wszystko działa jak najbardziej poprawnie.

 

 1. Ofiary, które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: (…)

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej…
 • W Niedzieli:
 • W Gościu Niedzielnym:
 • Mały Gość Niedzielny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *