Ogłoszenia: 24.04-01.05.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 kwietnia – 01 maja 2016 r.

 

 

 

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy już V Niedzielę Wielkanocy.

 

  1. We wtorek (26.04.) o godz. 1830 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I-ej Komunii św.

 

  1. W sobotę (30.04.) przypada dzień imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka. Polecajmy Jego osobę w osobistych modlitwach.

 

  1. W dalszym ciągu trwają prace remontowe. Dla osób zainteresowanych, na stronie internetowej udostępniliśmy kilka zdjęć z wykonywanych prac.

 

  1. Za tydzień (01.05.) I-a Niedziela Miesiąca. Po Sumie zmiana tajemnic Różańca św. Rozpoczynamy również Maryjny miesiąc – maj. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach zarówno w Kościele, jak i – zgodnie z tradycją – przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych. W dni powszednie Nabożeństwa będą odprawiane podczas Wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz.  1730, natomiast w niedziele i święta o godz. 1630. Zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Przy tej okazji serdecznie prosimy o odnowienie krzyży i kapliczek przydrożnych.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedziela, a w niej: Rodzina Bogiem silna; Polska zawsze wierna; Zgromadzenie Narodowe w Poznaniu – fundament dla pokoleń; Co wydarzyło się w Legnicy? – o znamionach cudu eucharystycznego; Do Gidel na pięćsetne urodziny; Odnowienie ślubów Jana Kazimierza w Lubaczowskiej Konkatedrze.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *