OGŁOSZENIA: 25.06-02.07.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 czerwca – 02 lipca 2017 r.

 

 

 1. Dziś obchodzimy XII Niedzielę Okresu Zwykłego.

 

 1. W czwartek (29.06), w kalendarzu liturgicznym przypada Św. App. Piotra i Pawła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. W Antonikach o godz. 1600.

 

 1. W najbliższym tygodniu przypada I-a Sobota.

 

 1. Dzieci i Młodzież rozpoczęła okres wakacji. Polecamy wszystkich odpoczywających Opatrzności Bożej.

 

 1. Za tydzień (02.07)I-a Niedziela Miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz zmiana Tajemnic Różańca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii. W Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie – uroczystości odpustowe. Kustosz serdecznie zaprasza.

 

 1. Trwają już zapisy na pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zaleceniem organizatorów prosimy o dokonywanie zapisów na stronie internetowej Diec. Zamojsko-Lubaczowskiej.

 

 1. Stosownie do potrzeb pastoralnych Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej,
  z dniem 16.08 br., Ks. Biskup odwołał czcigodnego:
 • Macieja Banacha z funkcji wikariusza naszej Parafii i mianował go wikariuszem Parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu… oraz…
 • Mariusza Skubisa z funkcji wikariusza naszej Parafii na stanowisko wikariusza Parafii pw. MB Królowej Polski (również) w Zamościu.

 

Na ich miejsce przychodzą Księża pochodzący z naszego Powiatu:

 • Marian Wyrwa pracujący obecnie w Parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie… oraz…
 • Paweł Szutka z Parafii MB Szkaplerznej w Łabuniach.

 

Ks. Mariuszowi i ks. Maciejowi za dotychczasową pracę serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkich łask Bożego błogosławieństwa.

 

 1. Ofiary, które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: (…)

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz nowy dwumiesięcznik – Miłujcie się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *