Ogłoszenia: 26.06-03.07.2016

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 czerwca – 03 lipca 2016 r.

 1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

 

 1. W środę (29.06), w kalendarzu liturgicznym przypada Św. App. Piotra i Pawła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. będą sprawowane o godz. 700, 900 i 1800. W Antonikach o godz. 1600.

 

 1. W najbliższym tygodniu przypada I-y Piątek, Sobota i Niedziela Miesiąca oraz wizyta u chorych. Nabożeństwa, tradycyjnie o stałych godzinach.

 

 1. W sobotę (02.07), uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie. Kustosz serdecznie zaprasza.

 

 1. Dzieci i Młodzież rozpoczęła okres wakacji. Polecamy wszystkich odpoczywających troskliwej opiece Opatrzności Bożej.

 

 1. Trwają już zapisy na pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. W tym roku Grupę Lubaczowską poprowadzi nasz ks. Proboszcz – Roman. Zachęcamy dorosłych, a szczególnie młodzież, do przygody z Panem Bogiem w drodze. Zapisy w zakrystii.

 

 1. Pośród nas gościmy Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina pana Jana Bokszczanina wraz ze swoim uczniem i absolwentem tejże szkoły…

 

 1. Ofiary, które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: (…)

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej…
 • W Niedzieli: Grób Piotra czyli skały; Msza św. chroni przed śmiercią; 25-a rocznica pobytu Ojca Świętego JP II w Lubaczowie
 • W Gościu Niedzielnym: Dzieci Nieplanowane; Ojcostwo jest przygodą; oraz płyta CD z filmem „…O miłości, która nie zna granic”.
 • Miłujcie się: Eucharystyczny cud w Legnicy; Św. Charbel – przyjaciel Boga i ludzi; Kto zaprogramował nasz kod DNA?; Cała prawda o małżeńskim „TAK”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *