ogłoszenia: 27 III – 03 IV

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27 marca – 03 kwietnia 2016 r.

 

 1. Dzisiaj świętujemy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich Świątecznych Gości, życząc tym samym radosnych
  i udanych Świąt w Rodzinnym gronie.

 

 1. Rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Jezusa na cały tydzień. Z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. Jutro – drugi dzień Świąt. Msze św. jak w układzie niedzielnym. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na KUL.

 

 1. W tym tygodniu:
 • I Piątek Mies. – Nabożeństwa o godz. 700 i 1800. Spowiedź wieczorem od godz. 1730. W Antonikach o godz. 1600.
 • I Sobota Mies. – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP przed Mszą św. wieczorną.

 

 1. Za tydzień (03.04.) Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna tzw. Tydzień Miłosierdzia oraz I-a Niedziela Miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańca św.

 

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podczas Triduum Paschalnego czuwali przy Chrystusie, jak również organizatorom procesji Rezurekcyjnej, wszystkim: Panom i Paniom, Młodzieży oraz Dzieciom.

 

 1. Nastąpiła zmiana czasu z zimowego na letni. Pragniemy poinformować, że z dniem 01 IV (piątek) Msza św. wieczorna (w dni powszednie) będzie odprawiana o godz. 1800.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za pozostałą część zakupiliśmy: Mszał, Ewangeliarz, Paschał woskowy i 15-e pelerynek dla ministrantów.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *