OGŁOSZENIA: 29.01-05.02.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 stycznia – 05 lutego 2017 r.

 

 1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła przeżywana jako Dzień Chorych na Trąd.

 

 1. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • We wtorek (31 I) – wsp. św. Jana Bosko, prezb.;
 • Czwartek (02 II) Święto Ofiarowania Pańskiego – zwane Świętem MB Gromnicznej. Tradycyjnie po każdej Mszy św. zostaną poświęcone świece – Gromnice. Msze św. tego dnia będą sprawowane o godz.: 700, 900 i 1700. W Antonikach o godz. 1500.

– Świętujemy również Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za zakonnice i zakonników. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na zgromadzenie sióstr klauzurowych;

– Również tego dnia, Ks. Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodzić będzie 11 r. święceń biskupich. W osobistych modlitwach polecajmy jego osobę Matce Odkupiciela, patronce naszej Diecezji;

 

 1. W tym tygodniu I-y Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwa o stałych godzinach. Wizyta u chorych od godz. 900.

 

 1. Peregrynacja Relikwii św. Jana Pawła II w Antonikach dobiegła końca. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły do swojej wspólnot osobę Świętego. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi. Za tydzień (05 II) po Sumie relikwie zostaną przekazane wspólnocie rodzin z miejscowości Bałaje. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 1200.

 

 1. Ofiary które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: Kolędnicy z os. Jagiellońskiego – 2.500,- zł

 

 1. Za tydzień – 05 II – I Niedziela Mies. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na fundusz inwestycyjny w naszej Parafii.

 

 1. Do nabycia jest prasa katolicka:
 • Niedziela:
 • Gość Niedzielny:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *