Ogłoszenia duszpasterskie 04.06.2023 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  

HubertOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia duszpasterskie 04.06.2023 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  

  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca, zatem taca na cele inwestycyjne naszej parafii, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy wizytację kanoniczną. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie z ks. Biskupem na Mszy Św. o godz. 10.30 z kazaniem dla dzieci. Natomiast o godz. 12.00 ks. Biskup będzie przewodniczył Mszy Św. podczas której udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie z grupami modlitewnymi naszej parafii i błogosławieństwo małych dzieci oraz wspólna modlitwa za zmarłych na cmentarzu ok. godz. 14.00
  3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 16.40. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Jezusowego.
  4. W czwartek (08.06) – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii. Procesja Eucharystyczna wyruszy z Kościoła św. Stanisława o godzinie 10.30. do naszej świątyni. Prosimy o zwrócenie uwagi na układ Mszy św., w naszym Kościele – o godz.: 7.00, 9.30, 12.00 i 17.00. W oktawie Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej, odbywać się będą procesje Eucharystyczne wokół naszego Kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  5. W najbliższy piątek 9 czerwca zapraszamy do Załuża na Spotkanie przy studni. O godz. 18:00 rozpocznie się modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o pokój. Po niej z koncertem o godz. 19.00 wystąpi akordeonista – Marek Majcher. O godz. 20:00 na scenę wkroczy rockowy zespół Luxtorpeda. Spotkanie zakończy się o godz. 21:30 wspólnym ogniskiem.
  6. Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w  Pieszej Pielgrzymce do św. Antoniego w Nowinach Horynieckich. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę – 10.06. Wyjście sprzed Kościoła o godz. 7.00.
  7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a w nich ciekawe artykuły. Zachęcamy do lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *