Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą

 1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

 1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy Grono Pedagogiczne, uczniów oraz rodziców na Mszę św. na godz. 9.30.

 

 1. W czwartek zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie organizacyjne teatru Warto na plebanię o godz.19.00.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca spowiedź pół godz. przed Mszą poranną i wieczorną. Chorych ks. Paweł odwiedzi w czwartek od godz. 14.30 , ks. Marian w piątek od godz.9.00. W Antonikach I piątek o godz.16.00.

 

 1. W sobotę 8 września święto Narodzenia NMP- w tradycji ludowej nazywane świętem Matki Bożej siewnej. Msze św. w naszym kościele o godz.7.00, 9.00, 18.00. W tym dniu przypada doroczny odpust w Oleszycach, suma odpustowa o godz. 12.00.

 

 1. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów.

 

 1. Za tydzień w niedzielę 9 września w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie odbędą się Diecezjalne Dożynki.

 

 1. W przyszłą Niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby WSD naszej Diecezji.

 

 1. Od przyszłej Niedzieli dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. na godz. 10.30. Podczas Mszy będą kazania do dzieci.

 

 1. Za tydzień taca na potrzeby WSD.

 

 1. 22 września organizujemy pielgrzymkę na Monastyrz do św. Brata Alberta, koszt pielgrzymki 20 zł. zapisy w zakrystii .

 

 1. W naszej parafii rozpoczynamy kolejny cykl katechez i wieczorów uwielbienia. Na pierwszy zapraszamy w piątek 28 września.

 

 1. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze książkowe i ścienne na 2019r.

 

 1. Jest do nabycia Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, w Tygodniku Niedziela artykuł z pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej , zachęcamy o lektury prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *