Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocy

1. Dziś z inicjatywy MIVA Polska, modlimy się za kierowców i innych uczestników dróg. Od dzisiaj rozpoczyna się również Tydzień Biblijny.

2. W środę 29 kwietnia, przypada święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.

3. W czwartek 30 kwietnia, dzień imienin Biskupa Mariana Rojka.

4. W piątek rozpoczniemy miesiąc maryjny- maj. Codziennie będziemy się gromadzić na Nabożeństwie majowym o godz. 16.30. Jest to również I piątek miesiąca spowiedź rano od godz. 6.30 po południe od godz. 16.00. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a następnie Msza św. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

5. W tym roku Uroczystość Matki Boże Królowej Polski została przełożona na sobotę 2 maja. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

6. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po mszy o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych, taca na potrzeby parafii. Jest to również niedziela Dobrego Pasterza dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

7. W niedziele 3 maja o godz. 20.00 wyruszy spod naszego kościoła do parafii Św. Stanisława Procesja Różańcowa. Podczas procesji będzie niesiony Feretron Matki Boże Łaskawej. Prosimy aby w miarę możliwości wyjść do ulicy na wspólną modlitwę. Trasa procesji tak jak na Boże Ciało. Szczegóły będą podane w przyszłą niedzielę.

8. Poświęcenia pól: – Sobota godz. 18.00– Antoniki, Piaski, Bałaje
– Niedziela godz. 14.00 – Mokrzyca

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *