Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy C

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

 

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy  C

 

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. W naszej parafii uroczystość I Komunii podczas Mszy św. o godz.10.00. Do I Komunii przystąpi czterdzieścioro czworo dzieci, dziękujmy Bogu za te dzieci, za rodziców i prośmy, aby zawsze gorąco miłowały Boga.   Taca na potrzeby WSD.

 

  1.  Dzieci I Komunijne przez cały tydzień przychodzą na Msze wieczorne w albach. Jest to tzw. biały tydzień. W czwartek dzieci razem z rodzicami wyjadą na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd o 6.30 spod kościoła.

 

  1.  Za tydzień podczas Mszy św. o godz.12.00 rocznica I Komunii św. Spotkanie dla dzieci klas IV i rodziców we wtorek o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

 

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz.16.30 zachęcamy do uczestnictwa dzieci I komunijne i młodzież przed bierzmowaniem.

 

  1.  Dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych za troskę o uporządkowanie placu przy kościele i plebanii oraz za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *