Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy

ks. PawełOgłoszenia2 Komentarzy

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy

 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. Jutro, 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. W środę, 25 kwietnia, przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje. W tym dniu            swoje imieniny obchodzi nasz Pan Organista, pamiętajmy w naszych modlitwach.

4. W najbliższy piątek kolejny wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.18.00 z katechezą na temat 8 przykazania            Dekalogu. Po Mszy św. modlitwy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

 1. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymkach, które będą organizowane w naszej parafii i tak 9 czerwca Piesza pielgrzymka do św. Antoniego do Nowin Horynieckich. Od 16- 17 czerwca Pielgrzymka autokarowa szlakiem Sanktuariów Podhala, od 29- 30 czerwca Piesza pielgrzymka do Krasnobrodu i udział w Uroczystościach Odpustowych ku czci Matki Bożej Jagodnej. W sierpniu Pielgrzymki do Częstochowy i Kalwarii Pacławskiej, szczegóły będą jeszcze podane.
 2. W naszej parafii powstaje nowa grupa modlitewna „Koło Koronkowe”. Głównym założeniem tej grupy jest modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia i wypraszanie potrzebnych łask. Spotkania będą się odbywać w każdy I Piątek miesiąca.
 3. Zapowiedzi dn Marcina Kornagi. Podaje się do wiadomości, że w dniu 2 czerwca 2018r. ma przyjać święcenia kapłańskie dn Marcin Kornaga.
 4. Dyrektor Zespołu Szkół im. Ustronia w Lubaczowie zaprasza gimnazjalistów wraz z nauczycielami, opiekunami i rodzicami na dni otwarte w dniach 24-25 kwietnia w hali sportowej szkoły. W programie: zwiedzanie szkoły, konkursy z nagrodami, pokazy drona, oferty edukacyjne i wiele innych.
 5.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

2 Komentarzy do “Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy”

 1. /Elżbieta

  Czy to prawda ze ilość miejsc na pieszą pielgrzymkę do Nowin Horynieckich jest ograniczona ?i do kiedy trwają zapisy?

  1. ks. Paweł

   Nie nie 🙂 do Nowin nie ma ograniczonej ilości miejsc, każdy kto chce może się udać. Nawet nie potrzeba się zapisywać, ale dla pewnego porządku jest to wskazane, pozdrawiam z Bogiem ks. Paweł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *