Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą „B”

 1. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystości prymicyjne. Uroczysta Mszą św. prymicyjna o godz. 12.00. Ogarnijmy naszą modlitwą ks. Marcina Kornagę, który wczoraj przyjął święcenia Kapłańskie.

2. Gościmy dziś w naszej wspólnocie parafialnej Pana Jakuba Garbacza z małżonką wybitnego organistę , który uświetnia grą           na organach dzisiejsze Msze św. Mamy okazję, aby złożyć ofiarę do puszki dla Jego chorej córki Basi. Serdecznie                               dziękujemy  za okazane wsparcie.

 

 1.  Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30 zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1.  Trawa miesiąc czerwcem nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz.17.40, w niedziele o 16.40.

 

 1.  W środę o godz.16.30 spotkanie młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania.

 

 1.  W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianuszków oraz błogosławieństwo dzieci. Dla dzieci słodka niespodzianka. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 a po niej procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji w czwartek jak również każdego dnia po Mszy św. wieczornej w procesji wokół kościoła.

 

 1.  W najbliższy czwartek Dyrekcja i nauczyciele Przedszkola nr 2 zapraszają na Mszę św. o godz.18.00- dziękczynną 50 r. powstania Przedszkola w intencji dzieci, rodziców i wszystkich pracowników.

 

 1.  W piątek o godz. 15.30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych na plebanii.

 

 1.  W przyszłą sobotę 9 czerwca o godz. 7.00 wyruszy z naszej parafii Pielgrzymka do Nowin Horynieckich do św. Antoniego. Zapraszamy do uczestnictwa.

 

 1.  Przyszłą niedzielę 10 czerwca po Mszy św. o godz.17.00 spotkanie w kościele wszystkich, którzy się zapisali na Pielgrzymkę do Sanktuariów Podhala, która odbędzie się 16 i 17 czerwca. Obecność wszystkich obowiązkowa. Będą podawane szczegóły wyjazdu.

 

 1.  Nadal trwa w naszej parafii peregrynacja Relikwii św. Jana Pawła II. Taka prośba od parafian, aby przyjmować do swoich domów i mieszkań ten wymowny znak św. Papieża naszego rodaka. Obecnie Relikwie przebywają na Osiedlu Unii Lubelskiej blok nr 2.

 

 1. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *