Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

  1.  Dziś z naszej Parafii wyruszyła autokarowa Pielgrzymka do Łagiewnik. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Caritas.

 

  1.  We wtorek 30 kwietnia obchodzimy przeniesioną z racji oktawy Wielkanocy Uroczystość św. Wojciecha. W tym dniu swoje imieniny Bp Marian Rojek- pamiętajmy o nim w modlitwie.

 

  1.  Od środy 1 maja zapraszamy na Nabożeństwa Majowe będą one odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 16.30. Również w środę o godz. 15.30 spotkanie kandydatów na ministrantów. A za tydzień podczas Mszy o 10.30 odbędzie się ustanowienie nowych ministrantów.

 

  1. W czwartek od godz. 9.00 udamy się do chorych.

 

  1.  W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. tak jak w każdą Niedzielę. Jest to jednocześnie I Piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą św.

W piątek odbędzie się poświęcenie pól: – na Bałajach o godz. 14.00

– na Mokrzycy o godz. 14.00

– w Antonikach o godz.18.00

W sobotę o godz. 18.00 na Piaskach

 

  1.  Za tydzień I Niedziela Miesiąca po Mszy św. o godz.12.00 zmiana tajemnic Różańcowych, taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

 

  1.  W najbliższą Niedzielę zapraszamy na Koncert Organowy z racji Święta Konstytucji 3 maja. Koncert w wykonaniu Prof. Jana Bokszczanina. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

 

  1. W dniach od 3- 10 lipca jest organizowana Pielgrzymka do: Lichenia- Święty Krzyż- Niepokalanów- Gniezno- Gietrzwałd- Stoczek Klasztorny- Troki- Wilno- Ostra Brama. Koszt 600 zł. + 70 Euro. Szczegóły na plakatach w gablocie i w zakrystii po Mszy św. Spotkanie dla tych którzy się zapisali na tę Pielgrzymkę i dla chętnych w najbliższą Niedzielę po Mszy o godz.17.00.

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *