Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.

 

  1. 2. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Caritas.

 

  1. 3. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz.:7.00, 9.00 i 18.00. W Antonikach o godz. 16.00.

 

  1. 4. W czwartek o godz. 19.00 próba teatru. W piątek o 15.30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. W sobotę o godz.9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów . A w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców kandydatów na ministrantów.

 

  1. 5. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Karola Szutki i Bartłomieja Maziarza tegorocznych dyplomantów Szkoły Muzycznej II stopnia w Przemyślu w klasie organowej dr Daniela Prajznera. W programie utwory wielkich mistrzów Baroku: Dietricha Buxtehudego i Jana Sebastiana Bacha. Zachęcamy do wysłuchania koncertu młodych artystów.

 

  1. 6. W naszej parafii powstaje nowa grupa modlitewna „Koło Koronkowe”. Głównym założeniem tej grupy jest modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia i wypraszanie potrzebnych łask. Spotkania będą się odbywać w każdy I Piątek miesiąca.

 

  1. 8. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *