Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Najświętszej

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Najświętszej

1. Dziś kończy się czas Komunii św. Wielkanocnej.

2. We wtorek 18 czerwca Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamościa.

3. W środę o godz. 10.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy Dyrekcję naszej szkoły nauczycieli, rodziców oraz dzieci.

4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św.: o godz.7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. W Antonikach o godz. 9.00. Porządek procesji Bożego Ciała: Rozpoczęcie w parafii św. Stanisława Mszą św. o godz.9.30, której będzie przewodniczył Bp. Marian Rojek, po Mszy św. wyruszy procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy. I Ołtarz przy rynku II Ołtarz przy Starostwie, III Ołtarz przy posesji Państwa Rozmus i IV Ołtarz przy naszym kościele. Po zakończonej procesji Msza św. w naszym kościele o godz.12.00. Zachęcamy do udziału w procesji, zapraszamy dziewczynki I Komunijne i rocznicowe w albach do sypania kwiatków.

5. W dniach od 30 czerwca do 1 lipca organizujemy Pieszą Pielgrzymkę do Krasnobrodu, pakiet 37 zł. szczegóły są podane na plakatach.

6. W przyszłą Niedzielę odpust w Dąbkowie Suma o godz. 12.00.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *