Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Najświętszej

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Najświętszej

1. Dziś kończy się czas Komunii św. Wielkanocnej. I Niedziela miesiąca po Mszy o godz. 12.0 zmiana tajemnic różańcowych, taca na cele inwestycyjne.

2. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy dziewczynki na próbę sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała. Spotkanie w kościele.

3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św.: o godz.7.00, 9.30, 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. W Antonikach o godz. 9.00. Porządek procesji Bożego Ciała: Rozpoczęcie w naszej parafii Mszą św. o godz.9.30, której będzie przewodniczył Bp. Mariusz Leszczyński, po Mszy św. wyruszy procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy. I Ołtarz przy posesji Państwa Rozmus II Ołtarz przy Starostwie, III Ołtarz na rynku i IV Ołtarz przy kosciele św. Stanisława . Po zakończonej procesji Msza św. w kościele o godz.12.00. Zachęcamy do udziału w procesji, zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

4. W najbliższą sobotę o 13 czerwca o godz. 6.30 wyruszy pielgrzymka do Nowin Horynieckich do św. Antoniego.

5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *