Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

 

Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego    „C”

 

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca jak zawsze w pierwszą Niedziele na inwestycje parafii. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. , który kończy okres Wielkanocny.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W I piątek spowiedź pół godz. Mszą św. poranną i wieczorną do chorych udamy się od godz. 9.00. W Antonikach spowiedź od 15.30 a po niej Msza św. Pamiętajmy, że obchodząc Pierwsze Piątki miesiąca najważniejsze jest by tym dniu przyjąć Komunię św. a nie koniecznie się spowiadać szczególnie, gdy nie ma grzechów ciężkich. A każdy grzech lekki jest zgładzony poprzez akt pokuty na początku Mszy św. Niektórzy uważają że jest I piątek to koniecznie musi być spowiedź nie….

 

  1.  W Piątek o godz. 14.00 spod kościoła wyruszy z naszej parafii pielgrzymka autokarowa szlakiem Sanktuariów Kotliny Kłodzkiej.

 

  1.  Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 16.40. po nabożeństwie Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św.

 

  1.  15 czerwca w sobotę o godz. 6.00 wyruszy z naszej parafii Piesza Pielgrzymka do Św. Antoniego do Nowin Horynieckich. Nie robimy zapisów każdy może spróbować swoich sił. Gdyby ktoś chciał zamówić intencje na Msze św. do św. Antoniego to zapraszamy po Mszy do zakrystii.

 

  1.  Składy serdecznie podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Majówki dla Mamy.

 

  1.  Dziękujemy Panu Markowi Kopciuchowi i całej ekipie za piękne odnowienie, wypastowanie i wypolerowanie posadzki w kościele.

 

  1.  Wczoraj Bp. Marian Rojek wyświęcił 5 diakonów pośród nich jest nasz już. Ks. Paweł Krzaczek.

 

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *