Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Dzieci przyjmą I Komunią św. podczas Mszy św. o godz.10.00. Porządek Mszy św. będzie następujący 7.00, 9.00, 10.00 , 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz.10.30. Taca w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na potrzeby WSD.

 

2. Od jutra rozpoczyna się biały tydzień. Dzieci ubrane w albach przychodzą codziennie przez cały tydzień do kościoła na                  godz.17.30.

 

3. We wtorek na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie dzieci klas IV które obchodzą rocznicę I Komunii św.                 razem z rodzicami. Spowiedź dzieci rocznicowych oraz rodziców w najbliższy piątek po Mszy św. o godz.18.00. W Czwartek próba teatru „Warto”.

 

  1.  W przyszły piątek na godz. 16.30 zapraszamy młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania na spotkanie w kościele. Obecność obowiązkowa.

 

  1. W najbliższą sobotę dzieci I Komunijne wraz z rodzicami wyjadą na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd rano o godz. 7.00 spod kościoła.

 

  1.  W najbliższy Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Podczas Mszy św. o godz.10.30 rocznica I Komunii św. Również w przyszłą Niedzielę zapraszamy na Festyn Parafialny z okazji Dnia Matki. Rozpoczęcie o godz.15.00.

 

  1.  Nabożeństwa Majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30, w Niedzielę i święta o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa szczególnie dzieci młodzież.

 

  1. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Sanktuariów Podhala, prosimy aby do końca maja potwierdziły chęć wyjazdu wpłacając 200 zł.

 

  1. Składam serdeczne podziękowanie dla rodziców dzieci, które dziś przystępują do I Komunii za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Uroczystość. Za uporządkowanie placu wokół kościoła i dar dla parafii komplet dywanów, które możemy zauważyć. Podziękowania dla Pana Organisty i Pana Kościelnego.

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła miedzy innymi artykuł o obchodach święta Harcerzy w naszym kościele . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *