Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „A”

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła . Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.
W Antonikach o godz. 15.30 . W czwartek, 4 czerwca święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu otoczmy naszą modlitwą wszystkich kapłanów i przygotowujących się do kapłaństwa.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I Piątek spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a następnie Msza św. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

4. W najbliższą sobotę 6 czerwca w Katedrze w Zamościu o godz. 10.00 ks. Biskup udzieli świeceń kapłańskich trzem diakonom.

5. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Jest to I niedziele miesiąca po Mszy o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca na cele inwestycyjne.

6. Od poniedziałku rozpocznie się miesiąc czerwiec każdego dnia o godz. 16.40 Nabożeństwo Czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Litanią do Serca Jezusowego.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *