Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego   „C”

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła . Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. Natomiast w czwartek, 13 czerwca                święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

 

  1.  W sobotę 15 maja o godz. 6.00 rano wyruszy z naszej parafii Piesza Pielgrzymka do Św. Antoniego do Nowin Horynieckich. Dotrzemy do Nowin na Mszę św. Odpustową na godz. 17.00. Jeśli ktoś by chciał zamówić Mszę św. do św. Antoniego zapraszamy po Mszy do zakrystii. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce szczególnie młodzież. Jak zawsze po drodze są przewidziane poczęstunki i tradycyjnie bigos myśliwski J.

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 16.40.

 

  1. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

 

  1.  W przyszłą Niedzielę czeka nas wiele pięknych wydarzeń : o godz. 10.30 odbędą się prymicje ks. Pawła Krzaczka z błogosławieństwem prymicyjnym, może nawet uda nam się otrzymać obrazek prymicyjny…J. Oaza dzieci Bożych zaprasza na pyszne ciastka, ofiary przy okazji na cele formacyjne. I w przyszłą Niedzielę ks. Dziekan zaprasza na odpust św. Brata Alberta do Dąbrowy suma odpustowa o godz.12.00 a Proboszcz z Ptoka Jaworowskiego zaprasza na odpust Trójcy św. , suma o godz. 12.00.

 

  1.  20 czerwca w Boże Ciało organizujemy z naszej parafii wyjazd do Rzeszowa na Koncert Jednego Serca, Jednego Ducha, koszt 20 zł. wyjazd o godz. 16.30 spod kościoła, podczas zapisów podajemy nr PESEL. Szczegółowe informacje u ks. Pawła Krzaczka.

 

 

  1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *