Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. Dziś podczas Mszy św. o godz.10.30 dzieci klas IV będą miały Rocznicę I Komunii św. Ogarnijmy ich naszą modlitwą prosząc dla nich o potrzebne dary Ducha Św. .

 

 

 1.  Jutro święto NMP Matki Kościoła . Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. Natomiast w czwartek, 24 maja święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

 

 1.  W czwartek 24 maja pielgrzymka młodzieży która przyjmie sakrament Bierzmowania do Tomaszowa Lubelskiego wyjazd rano o godz. 8.15. spod szkoły.

 

 1.  W Piątek spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 15.30 na plebanii. Również w tym dniu kolejny wieczór Uwielbienia rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 rozważamy IX Przykazanie Dekalogu. Ubieramy się na niebiesko.

 

 1.  W sobotę o godz.10.00 zbiórka wszystkich ministrantów w kościele. Także w sobotę 26 maja przypada Dzień Matki pamiętajmy w naszej modlitwie o potrzebne łaski dla żyjących a dla zmarłych o łaskę nieba.

 

 1.  W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

 

 1.  Tak jak zapowiadaliśmy zapraszamy dziś na Festyn Parafialny z okazji Dnia Matki. Rozpoczęcie o godz.15.00. Będzie wiele atrakcji dla dzieci, zapraszamy do udziału.

 

 1.  Nabożeństwa Majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30, w Niedzielę i święta o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa szczególnie dzieci i młodzież.

 

 1.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Sanktuariów Podhala, prosimy aby do końca maja potwierdziły chęć wyjazdu wpłacając 200 zł.

 

 1. Poświęcenia pól w naszej parafii :

w poniedziałek 21 maja  o godz.18.30 w Antonikach,

w sobotę 26 maja  o godz. 19.00 na Piaskach i Mokrzycy,

w przyszłą niedzielę 27 maja  o godz.14.00 na Bałajach,  

 

 1.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *