Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy „C”

 

  1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci klas IV będą miały rocznicę I Komunii Świętej. Bóg zapłać rodzicom dzieci za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 1700 zł. Dziękujemy również rodzicom dzieci I Komunijnych za ofiarę na kościół: 1360 zł.

 

2. We wtorek o godz. 18.00 w kościele próba młodzieży przed bierzmowaniem .

 

3. W czwartek 23 maja odbędzie się pielgrzymka młodzieży bierzmowanej do Tomaszowa Lubelskiego.

 

4. W czwartek o godz. 17.00 na Rynku Miejskim spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, a  o godz. 17.30 odbędzie się w naszym kościele Koncert Organowy Prof. Wacława Golonki w ramach warsztatów organowych.

 

5. W piątek 24 maja pielgrzymka Matek dzieci niepełnosprawnych do Krasnobrodu. Rozpoczęcie o godz.10.00. W tym dniu kolejny Wieczór Uwielbienia, rozpoczęcie Mszą o godz.17.00.

 

  1. W piątek o godz. 17.00 w Szkole Muzycznej w Lubaczowie odbędzie się Recital Fortepianowy Pani Diany Łani.

 

7. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 15.00, nie będzie Mszy o godz. 17.00. W tym dniu przypada Dzień Matki.  Z tej okazji zapraszamy na Majówkę dla Mamy, która odbędzie się przy naszym kościele. Program: godz. 15.00 Msza św., o godz. 16.00 Koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej, 17.00 Nabożeństwo Majowe na zewnątrz, 18.00 występ zespołów: Kresy i Kapeli Seniorów, 19.00 wystąpi: Jan Bokszczanin, Anna Lubańska, Marek Majcher, 20.30 wystąpi zespół Nocna Zmiana Blusa. Jak zawsze będą przygotowane dania na gorąco oraz słodycze i herbata. Gorąca prośba, byśmy dzięki temu wydarzeniu wspomogli naszą parafię przez godną ofiarę którą będzie można złożyć przy odbieraniu posiłków. Czeka nas wiele prac. Otwórzmy nasze serca nasz kościół i jego potrzeby są naszymi wspólnymi, wszystko robimy dla siebie żebyśmy  się dobrze tu czuli i byli dumni z naszej świątyni. Już dziś wszystkim gorąco dziękujemy za hojność.

 

8. Równiż w przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościć KRZ. Msza o godz. 12.00 będzie transmitowana przez radio. Będzie możliwość wsparcie tego radia przez ofiary na tacę oraz do puszek oraz przez zakup różnych gadżetów związanych z funkcjonowaniem Radia.

 

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *