Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy

  1. Dziś z inicjatywy MIVA Polska, modlimy się za kierowców i innych uczestników dróg.

 

  1. Jutro, 30 kwietnia , dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach .

 

  1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc maj. W tym czasie wielbić będziemy Boga przez pośrednictwo Matki Najświętszej śpiewem Litanii Loretańskiej. Nabożeństwo Majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz.16.30.

 

  1.  W czwartek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski oraz Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Msze św. w naszym kościele tak jak w każdą Niedzielę 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.

 

  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź rano i po południu pół godz. przed Mszą św. Do chorych udamy się od godz.9.00.

 

  1.  W naszej parafii powstaje nowa grupa modlitewna „Koło Koronkowe”. Głównym założeniem tej grupy jest modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia i wypraszanie potrzebnych łask. Spotkania będą się odbywać w każdy I Piątek miesiąca.

 

  1. W domu parafialnym trwają prace związane z wykończeniem pomieszczeń na parterze. Zostały odnowione dwie sale, które będą przeznaczone na spotkania dzieci, młodzieży oraz grup modlitewnych. Odnawiamy również pokój gościnny obok kancelarii. Odnowienie sal pobielenie oraz oczyszczenie parkietu, wyłożenie wykładziny jest związane z dużymi kosztami prosimy w miarę możliwości o wsparcie materialne.

 

  1.  W przyszłą Niedzielę taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii, głównie na wykończenie pomieszczeń na plebanii. Już dziś składam serdecznie podziękowanie za pomoc i wsparcie.

 

  1. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *