Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy

1.Dziś podczas Mszy św. o godz.10.30 zostaną przyjęci do Liturgicznej Służby Ołtarza nowi ministranci. Rozpoczyna się wizytacja Biskupia w naszym dekanacie, dziś ks. Biskup wizytuje parafię Bihale, główna Msza św. o godz.12.00. W naszej parafii wizytacja będzie w listopadzie. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne. Po Mszy św. o godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Będziemy prosić o dobrą pogodę, tak bardzo potrzebny deszcz i dobre tegoroczne plony. Poświęcenia pól w naszej parafii odbędą się w Niedzielę 27 maja, szczegóły będą ogłaszane .

3. W poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej Łaskawej. Zapraszamy do parafii św. Stanisława na godz.17.00 na odpust ku czci Matki Bożej oraz Pielgrzymkę Samorządowców. We wtorek odpust ku czci św. Stanisława suma o godz.12.00.

4. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

5. W najbliższy piątek zapraszamy na godz.16.00 dzieci, które po raz pierwszy przystąpią do spowiedzi św. rodziców i rodziców chrzestnych. Przed spowiedzią dzieci odnowią przyrzeczenia Chrztu Św.

6. W sobotę 12 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium w Krasnobrodzie.

7. W przyszłą Niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii św. Dzieci przyjmą I Komunią św. podczas Mszy św. o godz.10.00. Dlatego porządek Mszy św. będzie następujący 7.00, 9.00, 10.00 , 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz.10.30. W Antonikach o godz.9.00.

8. Za tydzień taca na potrzeby WSD.

9. Nabożeństwa Majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30, w Niedzielę i święta o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa szczególnie dzieci młodzież.

10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Sanktuariów Podhala, prosimy aby do końca maja potwierdziły chęć wyjazdu wpłacając 200 zł.

11. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły z życia kościoła . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *