Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą „B”

1. W środę, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

2. W czwartek, 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy.

3. W najbliższy piątek 25 czerwca zakończenie roku szkolnego. W imieniu Dyrekcji naszej szkoły nr 1 zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów na Mszę św. dziękczynną na godz.9.00.

4. Grupa tetralna przy parafii w Gorajcu zaprasza na spektakl „ Przed sklepem Jubilera” Karola Wojtyły. Spektakl odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.00 w MDK.

5. 30 czerwca o godz. 7.00 parafii wyruszy z naszej parafii dwudniowa pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Krasnobrodu. Zapisy są prowadzone do czwartku 24 czerwca w zakrystii, przez stronę parafii na facebooku lub pod nr telefonu podanym na plakacie. Są dwie opcje noclegu we własnych namiotach lub powrót do domu po pierwszym dniu i powrót na trasę drugiego dnia. Będzie do nabycia pakiet pielgrzyma: Koszulka, smycz, identyfikator, różaniec i śpiewnik. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymi szlak!!!!

6. Trawa miesiąc czerwiec nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz.16.40.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *