Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „B”

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, we wtorek św. Wawrzyńca w środę św. Klary.

2. W sobotę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitw za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.

3. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP, MB Zielnej, Tradycyjnie podczas każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Porządek Mszy św. : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W Antonikach o godz.14.00.

4. W czwartek wyruszy pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd rano pociągiem o godz. 5.10 . Powrót w niedzielę 15 sierpnia ok. godz. 16.40 do Lubaczowa i Msza św. dla pielgrzymów o godz. 17.00 w konkatedrze.

5. Jak zawsze mamy do nabyciu tygodnik Niedziela i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, gościom którzy przebywają w naszym mieście i naszej parafii, życzymy dobrego wypoczynku . Pielgrzymów którzy wyruszą do Kalwarii Pacławskiej i w Niedzielę dotrą na Jasną Górę polecajmy w modlitwie do Matki Najświętszej. Pod Twoją obronę…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *