Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „B”

1.Dzisiaj o godz.6.00 wyruszyła Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Powrót pielgrzymów w środą 15 sierpnia przywitanie o 16.15 na dworcu PKP następnie przejście do Konkatedry i tam Msza św. o godz.17.00. Pielgrzymkę prowadzi ks. Paweł z naszej parafii.

2. We wtorek, 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitw za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.

3. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tradycyjnie podczas każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Porządek Mszy św. Niedzielny a więc : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W Antonikach o godz.9.00.

4. W sobotę, 18 sierpnia wyruszy z Zamościa spod Szpitala Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Rozpoczęcie o godz.7.00.

5. Jak zawsze mamy do nabyciu tygodnik Niedziela i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, gościom którzy przebywają w naszym mieście i naszej parafii, życzymy dobrego wypoczynku . Pielgrzymów którzy dziś wyruszyli do Kalwarii Pacławskiej i ks. Pawła oraz pielgrzymów którzy we wtorek dotrą na Jasną Górę i ks. Proboszcza, ks. Mariana i dn Pawła polecajmy w modlitwie do Matki Najświętszej. Pod Twoją obronę…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *