Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą „C”

1. Jutro wyruszy z Lubaczowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd pociągiem z dworca PKP o godz. 5.12 . Następnie pieszo z Przemyśla przejdziemy do Kalwarii. We wtorek modlimy się podczas Dróżek Matki Bożej w środę Pana Jezusa. W czwartek rano wyruszymy pieszo do Przemyśla o 14.20 wyjazd z dworca PKP w Lubaczowie będziemy ok. godz. 16.40 następnie przejście do Konkatedry i tam Msza św. dla wszystkich pielgrzymów i z Kalwarii Pacławskiej i Częstochowy. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce i już dziś dziękujemy za serdeczne przywitanie pielgrzymów 15 sierpnia w Lubaczowie i prosimy o modlitwę za wszystkich pielgrzymujących.

2. W środę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to również dzień modlitw za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.

3. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak każdą Niedzielę 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00. W Antonikach o godz.9.00. Podczas Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

4. W sobotę wspomnienie św. Jacka prezbitera.

5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach w naszej parafii, miłym gościom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiej pomyślności. Pielgrzymów do Częstochowy i Kalwarii Pacławskiej polecajmy w modlitwie. Pod Twoja obronę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *