Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą „A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą „A”

1.Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz.12.00 zmiana tajemnic Różańcowych. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 z parafii św. Stanisława wyruszy 38 piesza pielgrzymkę na Jasną Górę. Wspierajmy naszymi modlitwami pielgrzymów.

2. We wtorek, 4 sierpnia w liturgii wspomnienie św. Jan Marii Vianeya, patrona proboszczów. Przez jego wstawiennictwo dziękujmy Panu Bogu za dar kapłanów i za ich posługę oraz prośmy o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. W czwartek, sierpnia święto Przemienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00 podczas Mszy poświecenie kopru.

4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź rano od godz. 6.30 po południu od godz. 16.00. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a następnie Msza św. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

5. W środę 12 sierpnia wyruszy pielgrzymka na Kalwarię Pacławską wyjazd pociągiem 12-go o godz. 5.15, powrót w sobotę 15 sierpnia przyjazd pociągiem do Lubaczowa o godz. 16.35 a następnie Msza św. Msza św. dla pielgrzymów w Konkatedrze o godz. 17.00.

6. Módlmy się za pielgrzymów zdążających do Częstochowy, za pielgrzymów do Kalwarii Pacławskiej. Polecajmy wszystkich wypoczywających na wakacjach dla rolników o dobrą pogodę na czas zbiorów. Przez miesiąc sierpień zechciejmy również podjąć abstynencję od napojów alkoholowych.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *