Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą „B”

 

  1. W ostatnim czasie z naszego miasta wyruszyły pielgrzymki do Częstochowy i na Kalwarię Pacławską. Tam u stóp Matki Bożej polecaliśmy naszą wspólnotę parafialną, różne intencje, często trudne sprawy czy problemy Serdecznie dziękujemy wszystkim za podjęty trud pielgrzymowania niech te rekolekcje w drodze przynoszą owoce i będą zachętą dla innych.

2. Powoli kończy się czas wakacyjnego wypoczynku. Skłania to do refleksji nad dobrym wykorzystaniem tego czasu,

który  pozostał.

3. W dniach 21-24 sierpnia odbędzie Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Z naszej parafii na to spotkanie wyjedzie z młodzieżą                      nasz  dn Paweł.

 

  1.  Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.

 

  1.  W przyszły piątek w Konkatedrze odbędzie się koncert organowy, rozpoczęcie o godz.19.00. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza na to wydarzenie muzyczne.

 

  1.  W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: w środę NMP Królowej w piątek św. Bartłomieja. W przyszłą niedzielę Matki Bożej Częstochowskiej.

 

  1.  Jak zawsze zachęcamy lektury czasopism Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam ciekawe artykuły jak również przepisy kulinarne. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1.  Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, gościom którzy przebywają w naszym mieście i naszej parafii, życzymy dobrego wypoczynku .

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *