Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę „A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę „A”

1. Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. O godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu, który ma nas przygotować do świąt Narodzenia Pańskiego oraz do powtórnego przyjścia Jezusa na końcu czasów. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę, które są przeznaczone na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.12.00, poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Prosimy Radnych oraz wszystkich chętnych o rozniesienie opłatków. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na cele inwestycyjne.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca spowiedź pół godz. przed Mszą poranną i po południu od godz. 16.00. Chorych ks. Paweł odwiedzi w piątek od godz.9.00, ks. Marian od godz. 10.30,. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a później Msza św.

4. W najbliższą niedzielę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Porządek Mszy tak jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego.

5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. Dzieci otrzymają łańcuszki i medaliki.

6. W bocznej zakrystii są do nabycia świece „Wigilijna Pomoc dla dzieci”. Cena 5 zł.

7. Zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Zachęcamy do uczestnictwa dzieci i młodzież, na roraty zabierzmy lampiony.

8. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się od III Niedzieli Adwentu.

9. Jak zawsze jest do nabycia Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *