Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne, Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dziś przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie na naszą Ojczyznę.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą św. o godz. 7.00 i po południu od godz. 16.00. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a następnie Msza św. Odwiedziny chorych: ks. Paweł w piątek od godz.9.00. a ks. Marian od godz. 10.30.

4. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka kandydatów na ministrantów a o 10.30 wszystkich ministrantów.

5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. Po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

6. Od 15 do 22 marca będzie w naszej parafii Jerycho czyli adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa 24 godziny przez cały tydzień. Szczegółowy program prowadzenia adoracji przez poszczególne grupy modlitewne i mieszkańców naszej parafii będzie podany.

7. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii od IV Niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je nasz rodak ks. Dr Witold Słotwiński Wychowawca Seminarium Duchownego naszej diecezji.

8. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w Piątki o godz. 6.30
dla dorosłych o 16.30 dla dzieci, o godz. 18.00 dla młodzieży i dorosłych.
Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 16.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tych
nabożeństwach za ich odprawienie możemy uzyskać odpust zupełny.

9. Jest do nabycia prasa katolicka Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *