Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „C”

 

  1. Dziś IV – ostatnia  Niedziela Adwentu o godz. 18.00 zapraszamy na koncert Organowy na zakończenie 100 –lecia Odzyskania Niepodległości. Koncert wykona Pan Prof. Jan Bokszczanin. Zachęcamy do zapisywania się na koncert 6 stycznia. Cena biletu 50 zł.
  2. Jutro ostatnie w tym roku Roraty o godz.6.00. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, o  odczytaniu fragmentu  Ewangelii Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa, śpiewie kolęd. Zachowajmy trzeźwość podczas wieczerzy.    
  3.  We wtorek 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka tradycyjnie o północy . W Antonikach i szpitalu o 22.00. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia. W ciągu dnia Msze św. jak w każdą Niedzielę : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
  4. Po Pasterce zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólny śpiew kolęd przy szopce. Na akordeonie wystąpi nasz organista Pan Marek Majcher razem z nim specjalny gość- to niespodzianka 🙂  również na akordeonie, serdecznie zapraszamy.
  5. W środę 26 grudnia , drugi dzień Świąt św. Szczepana pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. Niedzielny. Taca będzie przeznaczona na Kapłański Fundusz Zdrowotny.
  6. We czwartek 27 grudnia, świętego Jana Msze św. o godz.7.00 i 17.00. Podczas Mszy poświęcenie i rozdanie wina.
  7. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  8. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze parafialne na 2019r. kubki i świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” zapraszamy po Mszy do bocznej zakrystii.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie za wystrój kościoła i za przygotowanie szopki przed kościołem. Szczególnie dziękujemy: Panu Adamowi Grzebykowi za drewno, Janowi Szyk za transport. Wykonanie szopki Panom: Tadeuszowi Załuskiemu, Markowi Flis, Zbigniewowi Cisek, Markowi Antonik, Zdzisławowi Misztal, Stanisławowi Zagrodzkiemu, Stanisławowi Gelmuda, Marianowi Szczygieł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *